Creative Print Start-up O nás Služby Blog Kontakt FAQ Mapa stránok Obchodné podmienky Reklamačný poriadok Ochrana súkromia

© 2024 Creative Print Start-up

Kto sme?

 

Mladá spoločnosť fungujúca na start-upovom princípe, ktorá sa snaží na trh priniesť nový postoj k tlačeným materiálom. V čase, keď je nadmerná environmentálna záťaž globálnym problémom sa snažíme priniesť technologické riešenia, ktoré sú priateľské k životnému prostrediu, využívajú recykloveteľné materiály a minimalizujúce nepriaznivé účinky na okolie. Vďaka najmodernejším strojom ako Versant 3100 a inovatívnemu prístupu zachovávame špičkovú kvalitu, šetríme čas a držíme cenu na minime. Pridanou hodnotou je aj naša automatická digitalizácia tlače a „on shared demand“ rozvoz objednávok, ktorý je nie len časovo efektívny, ale aj finančne úsporný.

 

Čo ponúkame?

 

Kopírovacie a tlačiarenské služby s nadštandardným, komfortným a ekologickým prístupom k zákazníkovi. Prinášame maloformátovú digitálnu a ofsetovú tlač na špičkových tlačiarenských zariadeniach. Versant 3100, ktorý využívame na tlač Vašich materiálov vo vysokom rozlíšení (Ultra HD), je na Slovensku dokonca momentálne nepredajný. Plne nakonfigurované prístroje pre Vás expresne rýchlo vytlačia, usporiadajú, zviažu a uložia plagáty, brožúry, katalógy, rodinné albumy, portréty, pohľadnice či darčekové škatuľky a ďalšie.

 

Expresné vyhotovenie aj najzložitejších a objemovo náročných zákaziek. Potrebujete mať do rána 500 výtlačkov 12 stranovej brožúry? Žiadny problém, naši manažéri, technici a zabehnuté stroje Vám ich pripravia načas.

 

On shared demand rozvoz objednávok. Ešte ste o ňom nepočuli? Ak sa s dodaním Vašej objednávky neponáhľate, ponúkame vám možnosť ako ušetriť. Stačí ak nám poviete, do kedy potrebujete mať materiály na mieste, my zatiaľ skompletizujeme objednávky aj od ďalších klientov a doručíme Vám ich naraz. Cena za „poštovné“ sa tak vďaka zdieľanej ekonomike rozpočíta primerane medzi všetkých spokojných klientov.

 

Automatickú digitalizáciu tlače. Aby ste už nikdy nemuseli narýchlo hľadať Vaše tlačové úlohy, uložte si ich u nás. My ich bezpečne uložíme na cloud, ku ktorému Vám dáme prístup alebo ich zdarma prevedieme aj na CD/DVD/USB, ktoré si u nás môžete odložiť alebo vziať so sebou. Vďaka nám sa Vaše návrhy už nikdy nestratia.

 

Čo na to klienti?

 

Európske združenie študentov práva (ELSA) Slovensko: Vynikajúce služby, rýchle dodanie a profesionálna komunikácia. Chlapci z CP nás naozaj zachránili. Keď sme zistili, že naše katalógy, ktoré sme si dali vytlačiť a zviazať u inej firmy prišli v úplne inej kvalite, ako sme očakávali, obrátili sme sa s malou dušičkou na CP. Manažér nás uistil, že o 8:00 ráno ďalšieho dňa budeme mať všetkých 100 brožúr na mieste. Ani sme nedúfali, ale ráno stál s autom naloženým našimi materiálmi pred kanceláriou s úsmevom na perách a kávou v ruke.

 

I4A – Institute 4 Academy: Ako občianske združenie venujúce sa predovšetkým vzdelávaniu mladých ľudí, marginalizovaných skupín a organizácii podujatí sme boli naozaj prekvapení, keď sme narazili na Creative Print Start-up. Priateľský prístup a odborné poradenstvo zdarma boli vítaným bonusom. Oceňujeme tiež dodávku prostredníctvom služieb zdieľanej ekonomiky. To čo sme ušetrili na poplatkoch za donášku, sme využili zmysluplnejšie.

 

Študentská rada vysokých škôl (ŠRVŠ): Rýchlo, načas, s odbornou konzultáciou a bez zbytočných poplatkov. Hlavne sme vďační za pridanú hodnotu prenesenia všetkých dokumentov na CD pre účastníkov našej konferencie a ich vloženie do brožúr v cene objednávky. Ďakujeme, CPSu!